zvláštní poděkování
Volný.cz

Za divadlem na Hněvín!

Dana Morávková a Radek Zima (Jak je důležité býti (s)...)

autor: Petr Chodura  

zvětšit obrázek

Pražská divadelní společnost INDIGO Company uvede v prostorách mosteckého hradu čtyři inscenace. Těšit se můžete na známé tváře z televizních obrazovek i hvězdy Městského divadla v Mostě.
Koncem prázdnin propukne na venkovní scéně hradu Hněvín komorní divadelní festival. V průběhu pěti dní budete mít příležitost zhlédnout šest představení v podání nezávislé divadelní společnosti INDIGO Company. Festival bude zahájen 29. srpna 2018 ve 20:00 hod hrou Pivo, v níž Jiří Kraus a Jakub Koudela představí problematický vztah otce a syna, kteří hledají životní pravdu na dně pivní láhve.

30. srpna od 20:00 hod se můžete těšit v podání Jany Trojanové a sólistky Národního divadla v Praze Andrey Kalivodové na inscenaci Commedia finita, která reflektuje život slavné české operní umělkyně Emy Destinnové. 31. srpna a 1. záříod 19:00 hod na vás čeká klasická komedie Jak je důležité býti (s) Filipem. Ve stylovém moderním provedení se vám představí Radek Zima, Dana Morávková nebo Stanislava Jachnická, Miroslav Dvořák, Michael Vykus, Lilian Fischerová, Simona Vrbická a další. Na své si přijdou i nejmenší diváci, kteří si můžou vychutnat hudební pohádku Tři veteráni s Radimem Madejou, Jiřím Krausem a Michaelem Vykusem v titulních rolích a to 1. a 2. září vždy od 15:00 hod. Před oběma představeními bude na nádvoří hradu Hněvín probíhat tvořivá dílnička pro rodiče a děti s Henrietou Hornáčkovou, známou baletkou a herečkou.
Nemístenkové vstupenky jsou již nyní k zakoupení v síti Ticketportal.

www.indigocompany.cz

20.8.2018 13:08:30 Redakce | rubrika - Festivaly

Časopis 34 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Komédia omylov (LSS)

Časopis 34 - sekce

HUDBA

Muzikálová komedie Šakalí léta

Šakalí léta

Šakalí léta
S novým kamarádem vtrhne do života dejvické party rokenrol. Muzikálová komedie režiséra Jana Hř celý článek

další články...

LITERATURA/ UMĚNÍ

Francouzský dokument Che Guevara

Che Guevara

Che Guevara
Život veřejnosti na očích a předčasná smrt stačily na to, aby se stal ikonou revolucionářů celé celý článek

další články...