zvláštní poděkování
Volný.cz

Na stojáka

Na stojáka

autor: Česká televize  

zvětšit obrázek

Na stojáka
Silvestrovský speciál stand up comedy moderují Iva Pazderková a Miloš Knor (2012). Režie Z. Tyc. Silvestrovským speciálem pořadu Na stojáka nás provedou moderátoři Iva Pazderková a Miloš Knor. Slavnostně vyzdobený sál a atmosféra konce roku rezonuje humorem těch nejlepších čísel hvězd žánru stand up comedy. Absurdní kandidátka na prezidenta, slovenská hvězda pop music, ostrý battle rapujících hasičů a myslivců i šokující příbuzenský vztah, to je nálož hodná silvestrovské petardy. Na prskavkami rozzářeném nebi poslední noci v roce zazáří Petr Cerha, Arnošt Frauenberg, Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Iva Pazderková, Josef Polášek, Lumír Tuček, Vojtěch Záveský.
Vysílání: 31.12., 00.03 hod., ČT2

Na stojáka
To nejlepší z originálního stand-up humoru pořadu Na stojáka. Účinkují: L. Pavlásek, I. Pazderková, D. Čech, M. Vasquez, M. Knor a další (2013). Režie Z. Tyc. Speciální výběr toho nejlepšího ze stand up comedy. Naučíte se, jak efektivně pracovat v kanceláři, dozvíte se, jak zachránit svět a oční stíny, ukážeme vám, jak se cvičí lachtani, představíme šampiona jedinečné disciplíny free style mobil cross, okomentujeme hokejový zápas znakovou řečí, ukážeme si kouzla s toaletním papírem a půjdeme na rande poslepu. Ve výběru vystoupí Lukáš Pavlásek, Iva Pazderková, Petr Cerha, Ondřej Havlík, Daniel Čech, René Jahoda, Martin Vasquez, Richard Nedvěd nebo Miloš Knor.
Vysílání: 31.12., 00.30 hod., ČT2

NESHOW
Nekorektní humor a skeče v podání dvojice Nasty a En.dru, Lukáše Pavláska, Matouše Rumla, Miloše Knora a dalších (2013). Režie K. Janák. Skeč show uváděná živě před publikem dvojicí beat boxerů se stálým okruhem jejich hostů. Studiové scéně dominuje obří velkoplošná obrazovka, na které spolu s hlavními hrdiny sledujeme mystifikační satirické pásmo fiktivních soutěží, muzikálů, seriálů a filmů. Vystoupí Nasty a En.dru, Veronika Gajerová, Jiří Hána, Radim Kalvoda, Miloš Knor, Veronika Kubařová, Barbora Mottlová, Lukáš Pavlásek, Jan Pokorný, Josef Polášek, Matouš Ruml, Lenka Zbranková nebo Jakub Žáček.
Vysílání: 31.12., 00.55 hod., ČT2

18.12.2017 12:12:16 Redakce | rubrika - Z éteru

Časopis 03 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Pan Biedermann a Žháři (Divadlo DISK)

Články v rubrice - Z éteru

Divadelní tipy 4. týden

Úsměvy Ladislava Mrkvičky

Úsměvy Ladislava Mrkvičky
Antologií českého humoru provází Jaromír Hanzlík. Jeho dnešním hostem je herec La ...celý článekČasopis 03 - sekce

HUDBA

Ztracená revue

Ztracená revue
Hudební groteska oceněná na MTF v Montreux (1961). Účinkují: M. Kopecký, J. Brejchová, W. Ma celý článek

další články...

LITERATURA/ UM?NÍ

CineKino: Belgie

CineKino: Belgie
Filmy, režiséři, herci, místa a události belgického filmu. Koprodukční dokumentární cyklus celý článek

další články...