zvláštní poděkování
Volný.cz

Tipy na baletní vánoční dárky z ND

Kalendář baletu Národního divadla (Foto: Younsik Kim)

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Národní divadlo letos připravilo speciální cenově zvýhodněné vánoční předplatné, které je v prodeji od 29. 10. do 23. 12. 2018. Samostatně bude možné jednotlivé tituly zakoupit od 24. 12. 2018. Milovníkům tance nabízíme předplatné, ve kterém najdete balety: Valmont, Sólo pro tři, Vertigo či připravované proslulé Labutí jezero, jehož melancholickou hudbu a romantický příběh uvedeme už v třinácté inscenaci, tentokrát s choreografií zakladatele Stuttgartského baletu Johna Cranka. Premiéra 28. 3. 2019. Hledáte-li dárek, který chcete s obdarovaným sdílet, neváhejte neváhejte .

Chcete-li s baletem prožít každý den, jistě vás potěší nový exkluzivní KALENDÁŘ BALETU NÁRODNÍHO DIVADLA a Uměleckoprůmyslového musea v Praze na rok 2019. Autorem kalendáře je Younsik Kim, korejský tanečník, demisólista Baletu ND a fotograf v jedné osobě, který na lyrických barevných fotografiích zachytil tanečníky a tanečnice v nádherných interiérech historické budovy Národního divadla a Uměleckoprůmyslového musea. Jedinečné propojení těchto dvou ikon na pražské kulturní scéně není náhodné. Obě budovy znamenají tradici, ale zároveň přináší svým návštěvníkům i divákům stále nový, inspirativní kulturní zážitek. Navíc je spojuje osobnost Josefa Schulze, jednoho z nejplodnějších českých architektů 2. poloviny 19. století.
Dárkem, který udělá radost ženám či dívkám, ať už v kombinaci s vánočním předplatným nebo jako samostatný zářící solitér, jsou originální šperky inspirované představením Baletu ND Timeless. Tři přírodní kameny – modrý achát, karneol a říční perla – zdobí skvostný náramek TIMELESS z limitované edice vyrobené ve spolupráci se značkou MOOYYY. Šperk s příběhem potěší každou milovnici baletu a krásy.
Kalendář, originální šperk a další nápadité dárky s baletní tematikou jsou v prodeji v e-shopu.

19.11.2018 18:11:13 Redakce | rubrika - Ze zlaté kapličky

Časopis 07 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Úplné zatmění

Články v rubrice - Ze zlaté kapličky

Per Boye Hansen představil nového hudebního ředitele

J. Burian, S. Hroncová a K.-H. Steffens na TK

Nastupující umělecký ředitel Opery ND a SO Per Boye Hansen představil na setkání s novináři plány svého funkčn ...celý článekČasopis 07 - sekce

DIVADLO

Noc bláznů v Mahenově divadle

Martin Siničák (Noc bláznů)

Inscenace Noc bláznů v Národním divadle Brno je českou premiérou nového překladu Šimona Dominika, který je zár celý článek

další články...

HUDBA

13. komnata Ireny Budweiserové

Irena Budweiserová

13. komnata Ireny Budweiserové
Ataka panické poruchy donutila známou zpěvačku od základu změnit svůj život. celý článek

další články...

LITERATURA/ UM?NÍ

Zlatá šedesátá František Vláčil

Zlatá šedesátá František Vláčil

Zlatá šedesátá II: František Vláčil
Portrét velkého režiséra s jedinečným výtvarným viděním, imaginací a pe celý článek

další články...