zvláštní poděkování
Volný.cz

Larkin Poe vydali netrpělivě očekávané nové album

Larkin Poe (Foto: Bree Marie Fish)

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Nové album Venom & Faith pátým studiovým počinem kapely Larkin Poe. Produkovaly si ho sami, stejně jako to předešlé, se svým „dobrým kámošem a zvukařem“ Rogerem Alanem Nicholsatem v jeho nashvillském studiu Bell Tone Recording. Album je inspirované cestami po celém světě, ale hlavně je zakořeněné v jejich milovaném americkém Jihu. “Je to v mnoha ohledech naše první veselá deska, co se textů týče,” říká Megan Lowellová. “Odráží radost a pozitivitu, kterou cítíme a které si vážíme,“ dodává.
Během turné k tomuto albu, které bylo přesunuto z tohoto roku na jaro roku 2021, si Larkin Poe opět zahrají v Praze. Jejich skvělou koncertní show bude po loňském totálně vyprodaném Paláci Akropolis hostit 2. března 2021 pražský Lucerna Music Bar.

Album Self Made Man obsahuje jedenáct nových skladeb. Mezi oznámením a vydáním alba Larkin Poe postupně zveřejnily první čtyři písně z alba. Komentář z amerického tisku ke skladbě She’s A Self Made Man (VIDEO), která byla poprvé zveřejněna v březnu a dala celému albu jméno.
"Temné blues vytékající z robustních riffů nese v She´s A Self Made Man něco zlověstného. Jde to do hloubky, je to melodické i špinavé. Zasáhne vás to přímo do útrob.“ Takto popsal singl magazín American Songwriter. Magazín Clash označil píseň jako „kousavý a fantasticky důrazný singl“, který se v den jejího zveřejnění stal „skladbou dne“.
Larkin Poe jsou multiinstumentální duo tvořené rodačkami z Atlanty, nyní sídlícími v Nashville, sestrami Rebeccou a Megan Lovellovými.

13.7.2020 10:07:29 Redakce | rubrika - CD boxy

Časopis 32 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Hudební rozhledy

Články v rubrice - CD boxy

Ellie Goulding - Brightest Blue

Přebal alba

Na albu najdete jak nedávno vydané singly, tak zbrusu nové písně, které ještě nebyla šance slyšet. Na desce sp ...celý článek


Originální nahrávky Petra Nováka na albu 12 Nej

Přebal alba

Na začátku září si připomeneme nedožité pětasedmdesátiny zpěváka a skladatele Petra Nováka. Jeho písníčky patř ...celý článekČasopis 32 - sekce

DIVADLO

Putovní festival energie pro kulturu

Energie pro kulturu

Putovní festival Energie pro kulturu bude po 12 letních večerů postupně navštěvovat 6 měst celé České republik celý článek

další články...

OPERA/ TANEC

Hudební tipy 33. týden

Příběh Glenna Millera

Na cestě z Litomyšle
O poslední návštěvě Bedřicha Smetany v jeho rodném městě (2014). Režie M. Kubala. Bedř celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Příběhy filmových legend: Chaplin a Ford

John Ford

Sydney Chaplin – ve stínu bratra
Na počátku byl slavnější než Charlie, brzy se však stal "tím druhým" celý článek

další články...