zvláštní poděkování
Volný.cz

White Lies přivezou do LMB nové album

White Lies

autor: Zdroj: Pořadatel koncertu   

zvětšit obrázek

Kapela White Lies přijede 5. května 2022 do pražského Lucerna Music Baru s novým v pořadí už šestým albem As I Try Not To Fall Apart, které vychází 18. února 2022 na [PIAS]. Jako první ochutnávku z nové desky zveřejnili dnes stejnojmennou titulní píseň s videoklipem. Vstupenky za 690 Kč + poplatky pořídíte na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz. Na místě 790 Kč.

„Písničku As I Try Not To Fall Apart jsme složili docela rychle, jednou pozdě v noci, a takhle rychle složené věci přijdou často přímo ze srdce a nevymýšlí se hlavou. Chtěli jsme, aby melodie byla takový hymnus, aby ten upřímný text měl jakousi váhu, i když to má kabát popové písničky. Je to o přijetí lidské zranitelnosti, o vědomí, že je ok, když vás něco zlomí. Nikdy nebyla vhodnější doba nahlas říct, že je ok nebýt ok,“ popisují White Lies nový singl.
Album As I Try Not To Fall Apart bylo nahráno během dvou studiových sessions a je to dosud jejich nejexpanzivnější album – na albu najdete výbušný rock, elektropopové pecky, progrockovou invenci, funkovou příchuť a skvostné melodie. Kapela desku nahrávala s dlouholetým spolupracovníkem producentem
Edem Bullerem, s kterým vytvořili mnoho svých alb včetně debutu To Lose My Life…, a s Claudiusem Mittendorferem (Weezer, Panic! At The Disco), který také produkoval několik skladeb a celé album míchal.
White Lies jsou jedna z největších kytarových kapel současnosti v Británii a jejich poslední album Five získalo v roce 2019 skvělé kritiky s následujícím vyprodaným turné včetně několika koncertů v Brixton Academy. Skupina s alby Ritual z roku 2011, BIG TV z roku 2013 a Friends z roku 2016 získávala další a další fanoušky po celém světě a podnikla vyprodaná turné po celé Evropě.
White Lies jsou: Harry McVeigh (zpěv / kytara), Charles Cave (basová kytara) & Jack Lawrence-Brown (bicí).

25.10.2021 16:10:31 DePe | rubrika - Koncerty

Časopis 48 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Nebesa (NdB)

Články v rubrice - Koncerty

Hiphopová formace AIGEL poprvé v Česku

AIGEL

Centrum současného umění DOX do České republiky přiváží hudební duo AIGEL. Živelná a odvážná formace, která os ...celý článekČasopis 48 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Filmové tipy 48. týden

Křídla Vánoc
Richard Krajčo a Vica Kerekes v hlavních rolích vánočního příběhu o splněných přáních a naději celý článek

další články...