zvláštní poděkování
Volný.cz

Larkin Poe vydali netrpělivě očekávané nové album

Larkin Poe (Foto: Bree Marie Fish)

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Nové album Venom & Faith pátým studiovým počinem kapely Larkin Poe. Produkovaly si ho sami, stejně jako to předešlé, se svým „dobrým kámošem a zvukařem“ Rogerem Alanem Nicholsatem v jeho nashvillském studiu Bell Tone Recording. Album je inspirované cestami po celém světě, ale hlavně je zakořeněné v jejich milovaném americkém Jihu. “Je to v mnoha ohledech naše první veselá deska, co se textů týče,” říká Megan Lowellová. “Odráží radost a pozitivitu, kterou cítíme a které si vážíme,“ dodává.
Během turné k tomuto albu, které bylo přesunuto z tohoto roku na jaro roku 2021, si Larkin Poe opět zahrají v Praze. Jejich skvělou koncertní show bude po loňském totálně vyprodaném Paláci Akropolis hostit 2. března 2021 pražský Lucerna Music Bar.

Album Self Made Man obsahuje jedenáct nových skladeb. Mezi oznámením a vydáním alba Larkin Poe postupně zveřejnily první čtyři písně z alba. Komentář z amerického tisku ke skladbě She’s A Self Made Man (VIDEO), která byla poprvé zveřejněna v březnu a dala celému albu jméno.
"Temné blues vytékající z robustních riffů nese v She´s A Self Made Man něco zlověstného. Jde to do hloubky, je to melodické i špinavé. Zasáhne vás to přímo do útrob.“ Takto popsal singl magazín American Songwriter. Magazín Clash označil píseň jako „kousavý a fantasticky důrazný singl“, který se v den jejího zveřejnění stal „skladbou dne“.
Larkin Poe jsou multiinstumentální duo tvořené rodačkami z Atlanty, nyní sídlícími v Nashville, sestrami Rebeccou a Megan Lovellovými.

13.7.2020 10:07:29 Redakce | rubrika - CD boxy

Časopis 33 - rubriky

Archiv čísel

reklama

OLDstars

Články v rubrice - CD boxy

Originální nahrávky Petra Nováka na albu 12 Nej

Přebal alba

Na začátku září si připomeneme nedožité pětasedmdesátiny zpěváka a skladatele Petra Nováka. Jeho písníčky patř ...celý článek


Ellie Goulding - Brightest Blue

Přebal alba

Na albu najdete jak nedávno vydané singly, tak zbrusu nové písně, které ještě nebyla šance slyšet. Na desce sp ...celý článekČasopis 33 - sekce

OPERA/ TANEC

Hudební tipy 33. týden

Příběh Glenna Millera

Na cestě z Litomyšle
O poslední návštěvě Bedřicha Smetany v jeho rodném městě (2014). Režie M. Kubala. Bedř celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

České filmové tipy 33. týden

Hlídač č. 47

Poupata
Cenami ověnčený koprodukční snímek o rodině, která těžce vzdoruje hranicím chudoby i citové vyprázd celý článek

další články...