zvláštní poděkování
Volný.cz

OPERALIA Plácida Dominga

OPERALIA Plácida Dominga

OPERALIA Plácida Dominga - světová soutěž mladých zpěváků poprvé v historii v Praze.
Hlavní město Praha se v červenci 2019 zařadí mezi přední světové kulturní metropole, které hostily nejvýznamnější pěveckou soutěž OPERALIA. Každoročně se pěveckého klání zúčastní více než tisíc mladých pěvců z celého světa a čtyřicet nejlepších je pozváno do hostitelského města. V minulosti v soutěži uspěli například tenoristé José Cura a Roland Villazón či sopranistky Olga Peretyatko a Sonja ...celý článek

14.1.2019 15:01:42 Redakce | rubrika - Ze zlaté kapličky

reklama



Jan Bartoš

FOK uvede klavírní recitál Jana Bartoše

V pražském Rudolfinu se v rámci řady FOK s názvem Světová klavírní tvorba v sobotu 26. ledna 2019 představí špičkový český klavírista Jan Bartoš. Zahraje celý článek

14.1.2019 12:01:38 Redakce | rubrika - Koncerty
Pavel Oubram a Tomáš Drápela (Elity - JD)

Ohlédnutí za rokem 2018 v divadlech I.

Loňský rok byl jak ve společenských, tak divadelních akcích výrazně spojen s připomenutím stého výročí republiky a v souvislosti s tím i s dnešní politickou celý článek

14.1.2019 19:01:13 Jana Soprová | rubrika - Recenze
Jakub Lejsek

Jakub Lejsek: Zvučit koncerty Heleny Vondráčkové je pro mě srdcov ...

Při tiskové konferenci s Helenou Vondráčkovou v Tančícím domě jsme si všimli nenápadného vysokého mladíka, který v ústraní pomocí tabletu obstarával ozvučení celý článek

14.1.2019 00:01:05 Josef Meszáros | rubrika - Rozhovory

reklama

Červenec (Divadlo v Celetné)
duben květen červen zobrazit kalendář
předchozí (18) tento týden (19) příští (20)
Po Út St Čt Pá(11.05. 18) So Ne
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
DÁMSKÝ KREJČÍ
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
BARUNKA IS LEAVING
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
KRÁLOVA ŘEČ
19:30Divadlo v Řeznické
JEŠTĚRKA NA SLUNCI
19:00Hudební divadlo Karlín
JESUS CHRIST SUPERSTAR
18:30Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
GAME
zájezd: Sraz v 18.30 před MD
15:00Městská divadla pražská /ABC
EVŽEN ONĚGIN
19:00Městská divadla pražská /ABC
EVŽEN ONĚGIN
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
Návštěvy u pana GREENA
19:00MD Brno /Činoherní scéna
SPLAŠENÉ NŮŽKY
19:00MD Brno /Hudební scéna
MONTY PYTHON´S SPAMALOT
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
TEĎ MĚ ZABIJ
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
POPRVÉ VDANÁ
19:00MD Zlín /Velký sál
DRAHÁ LEGRACE
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
PÝCHA A PŘEDSUDEK
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
LA CLEMENZA DI TITO (TITUS)
20:00Národní divadlo /Nová scéna
OHAD NAHARIN: decadance
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
U KOČIČÍ BAŽINY
19:00Národní divadlo Brno /Reduta
KMENY
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
KVÍTEK Z HORRRORU
Po Út St Čt Pá(11.05. 18) So Ne předchozí (18) tento týden (19) příští (20)
duben květen červen zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Ivana ŠAKOVÁ-KLATOVSKÁ
Markéta HAROKOVÁ

PŘIPRAVUJEME

Andělé v Americe