zvláštní poděkování
Volný.cz

Palm Off Fest 2018 začne estonskou Revolucí

Teatr NO99 - Revoluce (Foto: Ojasoo)

Třetí ročník mezinárodního setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest zahájí 19. října 2018 autorská inscenace Revoluce estonského Teatru NO99, držitele prestižní evropské Ceny divadelní reality (2017) a vítěze posledního ročníku Pražského Quadriennale (2015). Mezi hosty letošního ročníku se opět objeví Oliver Frljić, který ve spolupráci s berlínským Maxim Gorki Theater uvádí 27. října představení GOЯKI: Alternativa pro Německo?. Palm Off Fest 2018 dále nabídne inscenaci 99 slov pro prázdnotu z tallinnského centra Kanuti Gildi SAAL a představení Ledové doktríny: Variace na nacistickou rétoriku maďarského divadla Metanoia Artopedia. O závěr festivalu se 28. října postará varšavský Teatr Powszechny s inscenací Spravedlnost. ...celý článek

15.10.2018 18:10:19 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama



Daniel Krejčík (Všechny báječné věci)

Festival studentských divadel v Celetné již po osmé

Divadlo v Celetné opět po roce ovládne studentské divadlo: během podzimních prázdnin – o víkendu 26. – 28. října 2018 proběhne na prestižní celý článek

15.10.2018 00:10:35 Redakce | rubrika - Festivaly
Milenci nebes v NdB

Česká premiéra hry Milenci nebes v NdB

Novou sezónu činohra Národního divadla Brno otevírá 19. října 2018 v Mahenově divadle inscenací Milenci nebes, která se dotýká samé podstaty herecké profese, celý článek

15.10.2018 18:10:17 Redakce | rubrika - Zveme ...
Skyline

Skyline tradiční předvánoční koncert v ROXY

Elektronická parta Skyline ohlašuje svůj každoroční pražský předvánoční koncert, který letos proběhne 12. prosince 2018 v Roxy. "Je to už naše tradice, kterou celý článek

15.10.2018 19:10:05 DePe | rubrika - Koncerty

reklama

Zamilovaný Shakespeare (Východočeské divadlo)
duben květen červen zobrazit kalendář
předchozí (20) tento týden (21) příští (22)
Po Út(22.05. 18) St Čt So Ne
19:30A-Studio Rubín
MOJE MALÁ ÚCHYLKA
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
POUTNÍCI DO LHASY
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
49 BARŮ
20:00Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
VERNISÁŽ
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
PANÍ BOVARYOVÁ
19:30Divadlo v Řeznické
POSLEDNÍ SEZENÍ U DOKTORA FREUDA
18:30Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
GAME
zájezd: Sraz v 18.30 před MD
19:00Městská divadla pražská /ABC
PAN KAPLAN MÁ TŘÍDU RÁD
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
TOP DOGS
18:00MD Brno /Činoherní scéna
RYBA POTMĚ
14:00MD Brno /Hudební scéna
BÍTLS
19:00MD Brno /Hudební scéna
BÍTLS
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
BEZ ROUCHA
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
HOVORY NA SCÉNĚ
18:00MD Zlín /Velký sál
NOC NA KARLŠTEJNĚ
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
TŘI SESTRY
19:00Národní divadlo /Státní opera Praha /Hudební divadlo Karlín
ROMEO A JULIE
20:00Laterna magika
CUBE
20:00Národní divadlo Brno /Reduta
VÉVODKYNĚ A KUCHAŘKA
19:30ROXY / NoD /ROXY - experimentální prostor
PŘICHÁZÍME Z DALEKA
17:30Východočeské divadlo /Městské divadlo
RASPUTIN
Po Út(22.05. 18) St Čt So Ne předchozí (20) tento týden (21) příští (22)
duben květen červen zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Barbora POLÁKOVÁ
Pavel KIKINČUK

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová