zvláštní poděkování
Volný.cz

Open Air odstartuje v broumovském klášteře

Tata_Bojs (Foto: Salim Issa)

V pátek 21. června 2019 vystoupí v zahradě broumovského kláštera Tata Bojs s Filharmonií Hradec Králové. Zahájí tak sezónu letních open airů, které se budou ve Vzdělávacím a kulturním centru Klášter Broumov konat během července a srpna.
V prvním letošním open airu, který odstartuje 21. června v 19 hodin, se spojí jedna z nejlepších českých alternativních kapel - Tata Bojs - se symfonickým tělesem z Hradce Králové pod vedením dirigenta Tomáše Braunera. Fanoušci uslyší originální aranže nejlepších písní z alb Futuretro, Biorytmy, Nanoalbum, Kluci kde ste?, Ležatá osmička nebo A/B. Hostem koncertu budou Clarinet Factory a Eliška Buociková ...celý článek

17.6.2019 19:06:44 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama



Same Same

Festival Tanec Praha - domácí produkce

Tanec Praha 2019 ve druhé polovině Festival Tanec Praha 2019 se v tomto týdnu přehoupl do druhé poloviny. Kolem tohoto zlomu se v programu nakupilo hned celý článek

17.6.2019 22:06:20 Helena Kozlová | rubrika - Recenze
Východočeské divadlo - předplatné na sezónu 2019/20

VČD nabízí předplatné na sezónu 2019/20

V polovině května Východočeské divadlo zahájilo obnovu abonentních vstupenek na příští divadelní sezónu 2019/20, která bude již 110. sezónou pardubického celý článek

17.6.2019 23:06:19 Redakce | rubrika - Zprávy
Balet NdB Open Air

Balet NdB Open Air

Po roční absenci, kdy Balet NdB vystupoval na historickém nádvoří hradu Špilberk, se letos opět vrací od 30. srpna – 2. září 2019 do unikátního prostoru celý článek

17.6.2019 18:06:37 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama

LSS 2019
leden únor zobrazit kalendář
předchozí (4) tento týden (05) příští (6)
Po Út St Čt(31.01. 19) So Ne
19:30A-Studio Rubín
PŘIROZENÍ
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
UJETÁ RUKA VE SPOKANE
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
20 000 ŽIDŮ POD MOŘEM
20:00Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
VERNISÁŽ
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
DON JUAN
20:00Divadlo Ponec /Divadlo Ponec
VOID
19:00Hudební divadlo Karlín
SESTRA V AKCI
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /DK Metropol
TRUBADÚR
derniéra
17:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Na Půdě
KALIFORNSKÁ MLHA
19:00Městská divadla pražská /ABC
SHIRLEY VALENTINE
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
ZNOVUSJEDNOCENÍ KOREJÍ
19:30Městská divadla pražská /Komedie
Amazonky - Lenka Vagnerová & Company
19:00MD Brno /Činoherní scéna
LAKOMEC
10:00MD Zlín /Velký sál
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
19:00MD Zlín /Dílna
JIŘÍ ČERNÝ UVÁDÍ
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
TIMELESS
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
POPELKA (balet)
20:00Národní divadlo /Nová scéna
NÁVŠTĚVA
18:00Národní divadlo Brno /Reduta
IMPROVOZOVNA
19:30ROXY / NoD /ROXY - experimentální prostor
STŘEPY A CHLEBÍČKY
19:30Symfonický orchestr hl. m. Pra /Smetanova síň Obecního domu
PIETARI INKINEN & PASTORÁLNÍ
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
AŽ NA VĚKY
19:30Divadlo v Řeznické
POSLEDNÍ SEZENÍ U DOKTORA FREUDA
19:30Divadlo v Řeznické
ODVOLÁNÍ
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
MARYŠA
Po Út St Čt(31.01. 19) So Ne předchozí (4) tento týden (05) příští (6)
leden únor zobrazit kalendář

PŘIPRAVUJEME

Starci na chmelu